☎︎ 072-392-2223

"כשיוצאים ביחד למסע, חשוב ביותר לבחור שותף נכון לדרך"

נעים מאוד, שמי יואב לביא בן 35, נשוי לאורלי ואבא לגיא, נועם ושחר.
הדרך שלי לנדל"ן בארה"ב התחילה בג'ונגלים של אפריקה.

בעצם, הדרך הזאת התחילה עוד הרבה קודם..בואו ואספר לכם קצת על עצמי – 

 לאחר שירותי הצבאי, לאחר היותי מנהל איזור ירושלים בחברה לקידום מכירות קיבלתי את "הצעת חיי" (לאותה תקופה) –  להצטרף לחברת יהלומים מובילה ולהקים עבורם משרד בבלגיה.

מה לי ולבלגיה? כנראה שהרבה…. אחרי התלבטות לא קלה, החלטנו אורלי ואני שיאללה הולכים על זה. טסנו, התארגנו, גרנו שם שנתיים עד שנשלחתי בחזרה לבורסה ברמת-גן להקים עבורם משרד גם שם.

 העבודה במשרדי הבורסה היתה אפרורית והרגשתי שאין לי הזדמנות לתת את מה שאני יכול. יום אחד כשהמנכ"ל ביקר בארץ ובתעוזה שאין לי מושג מאיפה הבאתי, עצרתי אותו במקום היחידי שאפשר לתפוס אותו לבדו – בשירותים, ושם דרשתי (יותר ביקשתי) שימצא לי תפקיד יותר מאתגר בו ארגיש משמעותי. 

אחרי זמן קצר הציעו לי תפקיד ניהולי בנמיביה, אפריקה. שם הייתי אחראי על אופרציה של כמעל 200 עובדים למשך 9 שנים הבאות.

ההחלטה לחזור לגור בישראל לאחר 9 שנים באפריקה לא הייתה פשוטה, אך בעיקרה נבעה מהרצון לגדל את ילדינו בסביבה ישראלית חמה, כי בסוף אין כמו בבית.

ואיך נדל"ן מתקשר לכל זה אתם שואלים? עוד כמשקיע צעיר גיליתי את הנדל"ן והתאהבתי… האקשן הזה של חיפוש, איתור, מחקר, בדיקת הנכס, המספרים והרווחים, עולם ומלואו. עשיתי זאת בהצלחה בישראל, בלגיה , אפריקה וארצות הברית.

ההשקעות שביצעתי הוכיחו לי פעם אחר פעם, שהשקעה נכונה ורכישה נבונה של נכס נדל"ן,
הופכת אותו לנכס שמניב הכנסה פאסיבית ומייצר לנו תשואה באופן שוטף ותורמת לחיזוק
הביטחון הכלכלי שלנו.

בזכות ההכנסות הפסיביות שיצרתי בעולם הנדל"ן ועדיין עודי מייצר מתאפשר לי ולמשפחתי להתמודד עם יוקר המחייה בארץ והכי חשוב – יצירת החופש הכלכלי אשר מאפשר לי להתמקד ולעסוק במה שאני אוהב באמת נדל"ן ואנשים.

כל מסע של השקעה הוא מרתק אך גם מפחיד, כל רכישה של נכס שלא ממששים ורואים ובאלפי ק"מ מכאן מפחידה פי כמה וכמה ובכל השקעה למרות הכול יש סיכון מסוים. כמי שעבר ועובר את המסע הזה בעצמו, אני יכול ורוצה לעזור לך, להיות מורה הדרך שלך לחצות אתך ולדלג מעל מחסומים אלה של פחד מהשקעות בנדל"ן בארה"ב. לאפשר רווחים ובטחון כלכלי באמצעות ליווי צמוד, מידע בהיר, וניסיון רב שנים בתחום השקעות נדל"ן.

ה"אני מאמין שלי" – כל אחד ואחת מאתנו יכולה ויכול להגיע לרווחה כלכלית. התפקיד שלי – ללוות אותך לאורך כל דרך הנדל"ן, בכל השלבים מהבנת פרופיל ההשקעה האישי שלך ועד לאיתור הנכס ישירות מהשוק ואשר עומד במטרות, בקריטריונים וביעדים שהגדרנו יחד. אני כאן בשבילך לפזר את הערפל, לתרגם לך את שפת הנדל"ן, להכניס אותך לנבכי השוק הייחודי הזה, להכיר את כל הרבדים בו ולאפשר לך למקסם את ההשקעה שלך.

השליחות שלי – להוביל אנשים לחופש כלכלי ויציבות. לחשוף, ללמד ולתת את כל המידע הדרוש והידע שצברתי בשקיפות ובאמינות. אבן היסוד שלי – תמיד להתנהל ביושרה ולהציג אמינות ושקיפות בלתי מתפשרת. הגעתי לכל יעד שלי בכל תחום תוך שמירה על כלל יסוד זה. אני מאמין שמידע הוא כוח. בעולם שיש בו שפע בכל, עלינו להיות מודעים לכל מה שעומד בדרכנו בכל עסקה שנעשה, להיות מדויקים ולהכיר את הכיוונים ולאן נושבות הרוחות.

אני מאמין באנשים ובנכסים ובעיקר אני מאמין שאנשים זה הנכס הכי גדול.כמו בכל דבר שאני עושה חשוב לי ליצור משהו מבוסס אשר בנוי היטב מהיסודות. חקרתי, נסעתי ובדקתי את התחום ועם הזמן , בדם, יזע, כסף ודמעות יצרתי מערך שלם של אנשי מקצוע בארצות הברית שמולם אני עובד: מי שעוזרים למצוא נכסים, חברות שיפוץ קבועות ומנהלי נכסים, אנשי מקצוע אמינים איתם אני סמוך ובטוח ועם כולם עברתי ועובר כברת דרך.

כיום אני משקיע את כל זמני ומרצי כמשקיע ועוסק בליווי, ייעוץ ובעזרה למשקיעים שרוצים להשקיע חכם בנדל"ן בארה"ב.

יש לך הזדמנות לבוא לפגישת ייעוץ להנות משיחה טובה על שוק הנדל"ן האמריקאי ולהתחיל להרוויח.
יאללה קפה עליי!

סיפורי הצלחה

לפגישת היכרות השאירו פרטיכם וניצור עמכם קשר בהקדם